Strona główna O nas Polecamy Galeria zdjęćKontakt


 

Kolonie i obozy


Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do skorzystania z najnowszej i najciekawszej oferty wyjazdowej na obozy młodzieżowe i kolonie letnie i zimowe najlepszych na polskim rynku organizatorów turystyki grupowej.

Obozy przygody: najciekawsze w Polsce i w Europie obozy aktywne, które zaskakują różnorodnością i ilością dostępnych opcji! Wśród atrakcji paintball, wspinaczka, quady, jaskinie, orienteering i wiele wiele innych.

Obozy sportowe: obozy piłkarskie, obozy siatkarskie, obozy tenisowe... a także obozy golfowe, jeździeckie czy absolutnie unikatowe w Polsce spadochronowe! Na tych obozach sport jest najważniejszy!

Obozy edukacyjne: to wakacje z pomysłem na zdobywanie wiedzy, ale nie w szkolnych ławkach, ale przy okazji świetnej zabawy podczas letnich przygód intelektualnych!

Obozy językowe: to szczególny rodzaj obozów edukacyjnych (stąd osobny dział!) - u nas języków uczymy się na aktywnych obozach przygody - co gwarantuje, że języki "uczą się same!"!

Obozy wodne: tutaj wszystko kręci się wokół wody: kajaki, rowery wodne, pontony, tratwy, albo pływanie synchroniczne! Jeśli woda jest Twoją pasją to obozy idealne dla Ciebie!

Obozy żeglarskie: tych nie umieszczamy w obozach wodnych, bo zasługują na osobną kategorię! Od lat cieszą się niesłabnącą renomą i powodzeniem. Proponujemy obozy z kursem na patent oraz emocjonujące obozy regatowe!

Obozy artystyczne i teatralne: dla młodych pasjonatów historii sztuki, rysunku, malarstwa i rzeźby proponujemy barwne Obozy Młodych Plastyków oraz malarsko-rysunkowe. Dla pasjonatów sztuk widowiskowych, pragnących poznawać tajniki warsztatu aktora, prezentacji scenicznej czy procesu powstawania spektaklu czeka bogaty wybór propozycji.

Obozy fotograficzne i filmowe: dla tych młodych ludzi, którzy świat widzą przez pryzmat obiektywu - fascynująca przygoda twórcza zarówno na letnich plenerach jak i w profesjonalnym studio!

Obozy komputerowe: gratka dla tych, którzy nie lubią się rozstawać z komputerem nawet w czasie wakacji. Gwarantujemy różne stopnie zaawansowania i zróżnicowane programy, kreatywne sposoby pracy z komputerem i tworzenia gier.

Obozy kreatywne: dla umysłów otwartych, chętnych do eksperymentowania i wymyślania "nowego". W tym dziale proponujemy obozy łączące pasje artystyczne z szeroko pojętą inwencją twórczą.

Obozy muzyczne i wokalne: kochasz muzykę? Chcesz doskonalić swoje umiejętności wokalne, gry na gitarze czy perkusji? Marzysz o zagraniu prawdziwego koncertu dla tłumu fanów? Proponujemy Obóz Muzyczny dla młodszych Pasjonatów muzyki, Obóz Wokalny i Gitarowy dla starszych, czy też Rockowy - dla tych, którzy chcą poczuć prawdziwy smak pracy w zespole rockowym!

Obozy survivalowe i militarne: dla najtwardszych jednostek: silnych młodych Facetów i niczego się niebojących młodych Kobiet! Na tych obozach odkrywamy surowe klimaty szkół przetrwania i wojskowego życia.

Obozy taneczne i hip-hopowe: jeśli kochasz ekspresję ruchową, taniec i pozytywną energię to opcje dla Ciebie! Skorzystaj z wykwintnej propozycji obozów tanecznych, na których nasi uczestnicy mogą poznawać i doskonalić solidny warsztat sztuki tanecznej, przeróżne techniki, choreografie i sposoby prezentacji scenicznej.

Proponujemy obozy m.in. w Bułgarii,Chorwacji,Hiszpanii,Włoszech na Malcie i w wielu innych pięknych krajach Europy jak również w Polsce :obozy nad morzem, obozy w górach i obozy nad jeziorami - podzielone według miejsca, gdzie się odbywają .

Zaplanuj wyjazd (PDF)

 
Nasi Partnerzy: